Arduino Market Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Konya' da Kablosuz kontrol üzerine çalışan nadir firmalardan biriyiz. Küçük ekibimizle Türkiye' de yerli üretimi çok olmayan vinç uzaktan kumandası ürünü üretimi için 2012 yılında çalışmaya başladık ve Wieltra markasıyla çeşitli vinç kumandaları ürettik. Elektronik sektöründe kullanılan malzemelerin Türkiye' de üretilmemesi ve bu alanda ürün açığı sıkıntısından dolayı hem elektronik malzemeler hem de arduino platformuna dair ürünlerin satımında bir E-ticaret sitesi oluşturmayı hedefledik ve bu hedefimizi gerçekleştirdik inşallah. Amacımız öğrencilerin, elektronik sekrtöründe çalışanlırın, Ar-Ge çalışanlarının elektronik ürün ihtiyacını hızlı, ekonomik ve güvenilir bir şekilde gidermektedir. Bu amaç doğrultusunda istekleriniz bizim için en önemli değerlerdir. 

   

 

 

 

 

Arduino Market Hakkımızda 
 
 
Arduino Market için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden satış öncesi ve satış sonrası teknik desteğiyle tüm ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için her zaman önemlidir. 
 
Hafta içi  08:30 - 19:00 - Cumartesi 10:30 - 18:30 çalışma saatleri arasında satış ofisimizden ürün alımı yapabilirsiniz. Sizde alışverişin keyfini çıkarmak için 365 gün açık olan Arduinomarket.com sitemizden tüm ürünlerimizi alabilirsiniz.